KONST / Litografier / Litografi 12275516
nr 1227 5516
Ernst Josephson
(1851-1906), Sverige
Litografi, Dam. Signerad, Motivet: 32x19 cm
Ernst Josephson, svensk målare född 1851, död 1906.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:51:00
7/1 18:40:55
7/1 18:41:22